Teadlik suhtlemine ja avalik esinemine

Koolituse sisu pun_225 Roh_koolitaja_225 Pun_Kava_225 Pun_regi_225 - Copy

Koolitaja2_350Koolitaja Colin P. Sisson

Rahvusvaheline juhtimispraktik, inspireeriv kirjanik ja lektor, Vietnami sõja veteran.

Colin P. Sisson on pärit Uus-Meremaalt. Ta on rahvusvaheliselt tunnustatud kirjanik, kõneleja ja seminaride läbiviija, kellel on aastatepikkune õpetamiskogemus, kuidas innustada inimesi laiendama oma teadlikkust, et realiseerida oma unikaalseid võimeid ja saavutada täit potentsiaali.

Vietnami sõja veteranina on ta elav näide sellest, et ükski mineviku trauma või keeruline asjaolu ei saa takistada meil olemast avatud, et kogeda kõike seda, mis me oleme, kui oleme saanud ühenduse oma tõelise potentsiaaliga.

Colin on õppinud äriseadust, majandust, personalijuhtimist ja psühholoogiat. Ometi ta väidab, et kõige innustavamaks on osutunud meditatsioon, Kabala õpingud, jooga ning Gurdievi ja Leonard Orr’i tööd. Colin on hingamise integreerimise ja FM meditatsiooni rajaja. Ta on laialdaselt tuntud ja hinnatud tänu oma panusele vabastava hingamise arengule kogu maailmas. 1985. aastal ilmus tema menukaks osutunud raamat „Rebirthing Made Easy“ („Vabastav hingamine on lihtne“). 1990. aastatest on ta reisinud mööda maailma, jätkates õppimist ja jagades oma avastusi teistega. Tema loengutegevus hõlmab Euroopat, Venemaad ja Ameerika Ühendriike.

Colini õpetused on lihtsad, praktilised ja väga võimsate transformeerivate tulemustega. Tema põhimõtteks on enesevaatlus ja isiklik vastutus. Ükski õpetaja ei saa seda meie eest teha, ainult meie “sisemine õpetaja” suudab seda. Colin on sõber, kes aitab meil avastada selle õpetaja.

Colini poolt kirjutatud raamatud:

  • „Rebirthing Made Easy“ („Vabastav hingamine on lihtne“)
  • „Your Right to Riches“ („Sinu õigus rikkusele“)
  • „Wounded Warriors“ („Haavatud sõdalased“)
  • „Breath Integration Made Easy“ („Hingamisintegratsioon on lihtne“)
  • „Winged Thoughts from the Heart“ („Tiibadega mõtted südamest“)
  • „Inner Adventures“ („Sisemine ärkamine“)
  • „Next Step“ („Järgmine samm“)
  • „Secret of the Twelve Stones“ („Kaheteistkümne kivi saladus“)

Teda on tunnustatud tsiviilaumärgiga “Kuninganna tänutäht vapra tegutsemise eest”.